• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Alfa Romeo Guiletta 1.6 jTDm

Alfa Romeo Guiletta
2010

 • 6 степенски менунвач
 • 8 воздушни перници
 • ABS
 • ASR
 • AUX-IN приклучок
 • Bluetooth
 • City серво мод
 • ESP
 • LED задна светлосна група
 • LED предни светла
 • USB приклучок
 • Автоматски светла
 • Алумински бандажи
 • Борд компјутер
 • Далечинско отклучување
 • Дневни LED светла
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Климатроник
 • Команди на волан
 • Модови на возење
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Сензор за светла
 • Сензори за дожд
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи.
Километри 179000 км
Гориво Дизел
Мотор 1.6 jTDm
Година 2010
Менувач Рачен
kw/КС 77/105
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.