• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

BMW F30 2.0D

BMW F30
2015

 • 12 воздушни перници
 • ABS
 • ASR
 • AUX-IN приклучок
 • BAS
 • Bluetooth
 • ESP
 • Keyless систем
 • LED предни светла
 • USB приклучок
 • Алумински бандажи
 • Борд компјутер
 • Далечинско отклучување
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Климатроник
 • Кожен волан
 • Кожен ентериер
 • Команди на волан
 • Модови на возење
 • Паркинг сензори-назад
 • Паркинг сензори-напред
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Сензори за дожд
 • Серво управувач
 • Старт-стоп систем
 • Темпомат
 • Тонирани стакла
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Сервисирано и регистрирано со зелен картон до 13.04.2024 год
Километри 194000 км
Гориво Дизел
Мотор 2.0D
Година 2015
Менувач Рачен
kw/КС 90/122
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.