• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Citroen Berlingo 1.6 e-HDi

Citroen Berlingo
2017

 • 2 воздушни перници
 • ABS
 • AUX-IN приклучок
 • BAS
 • Bluetooth
 • USB приклучок
 • Далечинско отклучување
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Клима
 • Команди на волан
 • Паркинг сензори-назад
 • Паркинг сензори-напред
 • Радио систем
 • Сензор за светла
 • Сензори за дожд
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи. Возилото има 3 седишта и 2 странични врати.
Километри 198000 км
Гориво Дизел
Мотор 1.6 HDI
Година 2017
Менувач Рачен
kw/КС 55/75
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.