• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Citroen C3 1.2 Puretech

Citroen C3
2017

 • 10 воздушни перници
 • ABS
 • ASR
 • AUX-IN приклучок
 • BAS
 • Bluetooth
 • ESP
 • LDA-Lane Departure Alert
 • USB приклучок
 • Адаптивен темпомат
 • Алармен уред
 • Борд компјутер
 • Далечинско отклучување
 • Дневни LED светла
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Камера за сообраќајни знаци
 • Климатроник
 • Команди на волан
 • Паркинг сензори-назад
 • Паркинг сензори-напред
 • Пониклувани додатоци
 • Радио систем
 • Сензор за светла
 • Сензори за дожд
 • Серво управувач
 • Старт-стоп систем
 • Тонирани стакла
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи.
Километри 163000 км
Гориво Бензин
Мотор 1.2 Puretech
Година 2017
Менувач Рачен
kw/КС 60/82
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.