• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Citroen C4 1.6 HDI

Citroen C4
2012

 • 10 воздушни перници
 • ABS
 • ASR
 • BAS
 • Bluetooth
 • ESP
 • F1 команди на волан
 • Park assistant
 • Автоматски менувач
 • Автоматски светла
 • Борд компјутер
 • Греење на седишта
 • Далечинско отклучување
 • Дневни LED светла
 • Евро кука
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Климатроник
 • Кожен ентериер
 • Команди на волан
 • Масажни седишта
 • Меморија на позиција на седишта
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Сензор за мртов агол
 • Сензор за светла
 • Сензори за дожд
 • Темпомат
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи.
Километри 178000 км
Гориво Дизел
Мотор 1.6 HDI
Година 2012
Менувач Автоматски
kw/КС 84/114
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.