• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Citroen DS3 1.6i +TNG

Citroen DS3
2011

 • 6 воздушни перници
 • ABS
 • Bluetooth
 • USB приклучок
 • Автоматски светла
 • Алумински бандажи
 • Борд компјутер
 • Далечинско отклучување
 • Дневни LED светла
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Климатроник
 • Команди на волан
 • Пониклувани додатоци
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Серво управувач
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Купено во МК, регистрирано до 28.05.2024 год со зелен картон.
Вграден плински уред во 2017 год.
Километри 128000 км
Гориво Бензин + плин
Мотор 1.6i
Година 2011
Менувач Рачен
kw/КС 88/120
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.