• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Citroen DS4 1.6 e-HDI Sport

Citroen DS4
2011

 • 6 воздушни перници
 • ABS
 • ASR
 • BAS
 • Bluetooth
 • ESP
 • F1 команди на волан
 • Автоматски менувач
 • Автоматски светла
 • Алумински бандажи
 • Борд компјутер
 • Далечинско отклучување
 • Дневни LED светла
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Климатроник
 • Команди на волан
 • Паркинг сензори-назад
 • Паркинг сензори-напред
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Сензори за дожд
 • Темпомат
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи.
Километри 163000 км
Гориво Дизел
Мотор 1.6 HDI
Година 2011
Менувач Автоматски
kw/КС 82/111
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.