• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Fiat 500L 1.3 mJet

Fiat 500L
2013

 • 8 воздушни перници
 • ABS
 • AUX-IN приклучок
 • Bluetooth
 • City серво мод
 • ESP
 • LED предни светла
 • USB приклучок
 • Алумински бандажи
 • Борд компјутер
 • Греење на седишта
 • Далечинско отклучување
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Електрика на седишта
 • Климатроник
 • Команди на волан
 • Мулти медиа со екран на допир
 • Паркинг сензори-назад
 • Паркинг сензори-напред
 • Пониклувани додатоци
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Сензор за светла
 • Сензори за дожд
 • Старт-стоп систем
 • Темпомат
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи.
Километри 154000 км
Гориво Дизел
Мотор 1.3 mJet
Година 2013
Менувач Рачен
kw/КС 62/84
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.