• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Ford Tourneo Connect 1.8 TDCi

Ford Tourneo
2012

 • 4 воздушни перници
 • ABS
 • ESP
 • Алармен уред
 • Борд компјутер
 • Далечинско отклучување
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Климатроник
 • Команди на волан
 • Радио систем
 • Серво управувач
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи. Возилото има рампа на задна врата за инвалидни лица, употреблива и за друга намена.
Километри 189000 км
Гориво Дизел
Мотор 1.8 TDCI
Година 2012
Менувач Рачен
kw/КС 66/90
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.