• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Hyundai i30 1.6 CRDI

Hyundai i30
2010

 • 10 воздушни перници
 • ABS
 • AUX-IN приклучок
 • ESP
 • USB приклучок
 • Алармен уред
 • Борд компјутер
 • Далечинско отклучување
 • Евро кука
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Климатроник
 • Кожен ентериер
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Серво управувач
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи.
Километри 176000 км
Гориво Дизел
Мотор 1.6 CRDi
Година 2010
Менувач Рачен
kw/КС 66/90
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.