• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Kia Sportage 2.0 CRDi

Kia Sportage
2013

 • 10 воздушни перници
 • 4MOTION
 • 6 степенски менунвач
 • ABS
 • Autohold
 • AUX-IN приклучок
 • Bluetooth
 • ESP
 • Keyless систем
 • LED предни светла
 • Park assistant
 • Алумински бандажи
 • Борд компјутер
 • Далечинско отклучување
 • Евро кука
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Електрика на седишта
 • Задна камера
 • Климатроник
 • Кожен ентериер
 • Панорамски кров
 • Паркинг сензори-назад
 • Паркинг сензори-напред
 • Перачи на предни светла
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Сензор за светла
 • Сензори за дожд
 • Серво управувач
 • Старт-стоп систем
 • Темпомат
 • Тонирани стакла
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи.
Километри 196000 км
Гориво Дизел
Мотор 2.0 CRDi
Година 2013
Менувач Рачен
kw/КС 100/136
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.