• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Mercedes Benz Sprinter 313 CDI

Mercedes-Benz Sprinter
2011

 • 2 воздушни перници
 • ABS
 • AUX-IN приклучок
 • Bluetooth
 • ESP
 • USB приклучок
 • Автоматски менувач
 • Автоматски светла
 • Борд компјутер
 • Далечинско отклучување
 • Евро кука
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Климатроник
 • Команди на волан
 • Радио систем
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи.
Километри 245000 км
Гориво Дизел
Мотор N/A
Година 2011
Менувач Автоматски
kw/КС 95/129
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.