• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Mercedes-Benz Sprinter 316 CNG

Mercedes-Benz Sprinter
2016

 • 2 воздушни перници
 • 6 степенски менунвач
 • ABS
 • AUX-IN приклучок
 • Bluetooth
 • ESP
 • USB приклучок
 • Автоматски светла
 • Борд компјутер
 • Далечинско отклучување
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на ретровизори
 • Задна камера
 • Климатроник
 • Команди на волан
 • Навигациски уред
 • Паркинг сензори-назад
 • Паркинг сензори-напред
 • Радио систем
 • Темпомат
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи. Резервор за бензин 80 лит., резервоар за метан 32 кгр.
Километри 254000 км
Гориво Бензин + метан
Мотор N/A
Година 2016
Менувач Рачен
kw/КС 115/156
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.