• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Opel Astra J 1.7 CDTi

Opel Astra J
2009

 • 6 степенски менунвач
 • 8 воздушни перници
 • ABS
 • AUX-IN приклучок
 • Bluetooth
 • ESP
 • USB приклучок
 • Автоматски светла
 • Алумински бандажи
 • Борд компјутер
 • Далечинско отклучување
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Клима
 • Команди на волан
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Сензори за дожд
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Возилото е регистрирано до 15.06.2024 год. Пред 20.000 км направен голем сервис.
Километри 185000 км
Гориво Дизел
Мотор 1.7 CDTi
Година 2009
Менувач Рачен
kw/КС 81/110
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.