• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Opel Mokka 1.7 CDTi

Opel Mokka
2014

 • 10 воздушни перници
 • 6 степенски менунвач
 • ABS
 • ASR
 • AUX-IN приклучок
 • BAS
 • Bluetooth
 • ESP
 • USB приклучок
 • Автоматски светла
 • Алумински бандажи
 • Борд компјутер
 • Далечинско отклучување
 • Евро кука
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Климатроник
 • Кожа и велур ентериер
 • Кожен волан
 • Команди на волан
 • Паркинг сензори-назад
 • Паркинг сензори-напред
 • приклучок 220V
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Сензори за дожд
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи.
Километри 189000 км
Гориво Дизел
Мотор 1.7 CDTI
Година 2014
Менувач Рачен
kw/КС 96/131
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.