• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Peugeot 2008 1.6 e-HDI

Peugeot 2008
2014

 • 6 степенски менунвач
 • 8 воздушни перници
 • ABS
 • AUX-IN приклучок
 • Bluetooth
 • ESP
 • LED предни светла
 • USB приклучок
 • Алумински бандажи
 • Борд компјутер
 • Дневни LED светла
 • Евро кука
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Климатроник
 • Кожен волан
 • Команди на волан
 • Модови на возење
 • Мулти медиа со екран на допир
 • Навигациски уред
 • Панорамски кров
 • Паркинг сензори-назад
 • Паркинг сензори-напред
 • Пониклувани додатоци
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Сензор за светла
 • Сензори за дожд
 • Серво управувач
 • Старт-стоп систем
 • Темпомат
 • Тонирани стакла
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Возилото е реигистрирано до 23.02.2025 год, со зелен картон. Возилото е сервисирано.
Километри 154000 км
Гориво Дизел
Мотор 1.6 HDI
Година 2014
Менувач Рачен
kw/КС 84/114
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.