• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Peugeot 208 1.4 e-HDI

Peugeot 208
2012

 • 6 воздушни перници
 • ABS
 • AUX-IN приклучок
 • Bluetooth
 • ESP
 • USB приклучок
 • Борд компјутер
 • Далечинско отклучување
 • Дневни LED светла
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Климатроник
 • Команди на волан
 • Мулти медиа со екран на допир
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи.
Километри 148000 км
Гориво Дизел
Мотор 1.4 HDI
Година 2012
Менувач Рачен
kw/КС 50/68
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.