• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Peugeot 3008 1.6 BlueHDI

Peugeot 3008
2017

 • 12 воздушни перници
 • 360 степени паркинг асистент
 • 6 степенски менунвач
 • ABS
 • ASR
 • AUX-IN приклучок
 • BAS
 • Bluetooth
 • ESP
 • Keyless систем
 • LDA-Lane Departure Alert
 • LED амбиентално осветлување
 • USB приклучок
 • Автоматски светла
 • Адаптивен темпомат
 • Борд компјутер
 • Виртуелен кокпит
 • Далечинско отклучување
 • Дневни LED светла
 • Евро кука
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Задна камера
 • Камера за сообраќајни знаци
 • Климатроник
 • Навигациски уред
 • Паркинг сензори-назад
 • Паркинг сензори-напред
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Сензор за мртов агол
 • Сензор за светла
 • Сензори за дожд
 • Серво управувач
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи.
Километри 168000 км
Гориво Дизел
Мотор 1.6 Blue HDI
Година 2017
Менувач Рачен
kw/КС 88/120
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.