• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Peugeot 308 1.2 e-THP

Peugeot 308
2014

 • 6 степенски менунвач
 • ABS
 • AUX-IN приклучок
 • Bluetooth
 • ESP
 • Hill-holder
 • LED амбиентално осветлување
 • LED задна светлосна група
 • LED предни светла
 • USB приклучок
 • Алумински бандажи
 • Борд компјутер
 • Далечинско отклучување
 • Дневни LED светла
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Климатроник
 • Кожен волан
 • Мулти медиа со екран на допир
 • Навигациски уред
 • Паркинг сензори-назад
 • Паркинг сензори-напред
 • Пониклувани додатоци
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Сензори за дожд
 • Серво управувач
 • Старт-стоп систем
 • Темпомат
 • Тонирани стакла
 • Централна брава
Сервисирано и регистрирано до Мај 2024 год.
Километри 168000 км
Гориво Бензин
Мотор 1.2i
Година 2014
Менувач Рачен
kw/КС 96/131
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.