• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Peugeot 5008 1.5 HDI

Peugeot 5008
2021

 • 10 воздушни перници
 • 360 степени паркинг асистент
 • 8 степенски менувач
 • ABS
 • ASR
 • BAS
 • Bluetooth
 • ESP
 • F1 команди на волан
 • Keyless систем
 • LDA-Lane Departure Alert
 • LED предни светла
 • USB приклучок
 • Автоматски менувач
 • Алармен уред
 • Алумински бандажи
 • Борд компјутер
 • Виртуелен кокпит
 • Далечинско отклучување
 • Дневни LED светла
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Задна камера
 • Камера за сообраќајни знаци
 • Климатроник
 • Команди на волан
 • Мулти медиа со екран на допир
 • Навигациски уред
 • Одржувач на растојание
 • Паркинг сензори-назад
 • Паркинг сензори-напред
 • Пониклувани додатоци
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Сензор за светла
 • Сензори за дожд
 • Серво управувач
 • Старт-стоп систем
 • Темпомат
 • Тонирани стакла
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи.
Километри 193000 км
Гориво Дизел
Мотор 1.5 BlueHDI
Година 2021
Менувач Автоматски
kw/КС 96/131
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.