• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Peugeot 508 2.0 BlueHDI

Peugeot 508
2019

 • Wireless полнач за телефон
 • 360 степени паркинг асистент
 • Камера за сообраќајни знаци
 • Спорт модови на возење
 • 8 степенски менувач
 • 10 воздушни перници
 • ABS
 • ASR
 • BAS
 • Bluetooth
 • ESP
 • F1 команди на волан
 • Keyless систем
 • LDA-Lane Departure Alert
 • LED предни светла
 • USB приклучок
 • Автоматски менувач
 • Алумински бандажи
 • Борд компјутер
 • Виртуелен кокпит
 • Греење на седишта
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Електрика на седишта
 • Климатроник
 • Кожен волан
 • Команди на волан
 • Мулти медиа со екран на допир
 • Навигациски уред
 • Одржувач на растојание
 • Радио систем
 • Сензор за светла
 • Сензори за дожд
 • Старт-стоп систем
 • Темпомат
 • Тонирани стакла
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Возилото е регистрирано до 18.04.2024 год со зелен картон. Направен е сервис.
Километри 114000 км
Гориво Дизел
Мотор 2.0 BlueHDI
Година 2019
Менувач Автоматски
kw/КС 120/163
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.