• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Renault Scenic 1.5 dCi

Renault Scenic
2018

 • 10 воздушни перници
 • 6 степенски менунвач
 • ABS
 • ASR
 • AUX-IN приклучок
 • BAS
 • Bluetooth
 • ESP
 • Keyless систем
 • LDA-Lane Departure Alert
 • Автоматски светла
 • Борд компјутер
 • Далечинско отклучување
 • Дневни LED светла
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Камера за сообраќајни знаци
 • Климатроник
 • Команди на волан
 • Мулти медиа со екран на допир
 • Навигациски уред
 • Одржувач на растојание
 • Паркинг сензори-назад
 • Паркинг сензори-напред
 • Пониклувани додатоци
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Сензор за светла
 • Сензори за дожд
 • Серво управувач
 • Старт-стоп систем
 • Темпомат
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи.
Километри 160000 км
Гориво Дизел
Мотор 1.5 dCi
Година 2018
Менувач Рачен
kw/КС 81/110
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.