• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Suzuki Ignis 1.2 VVTi

Suzuki Ignis
2018

 • 4 воздушни перници
 • 4MOTION
 • ABS
 • ASR
 • AUX-IN приклучок
 • Bluetooth
 • ESP
 • USB приклучок
 • Автоматски светла
 • Алумински бандажи
 • Борд компјутер
 • Греење на ретровизори
 • Далечинско отклучување
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Задна камера
 • Клима
 • Команди на волан
 • Мулти медиа со екран на допир
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Серво управувач
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи.
Километри 104000 км
Гориво Бензин
Мотор 1.2 VVTi
Година 2018
Менувач Рачен
kw/КС 66/90
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.