• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Toyota Auris 2.0 D4D

Toyota Auris
2007

 • 8 воздушни перници
 • ABS
 • ASR
 • BAS
 • Bluetooth
 • ESP
 • Keyless систем
 • Алумински бандажи
 • Борд компјутер
 • Далечинско отклучување
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Климатроник
 • Команди на волан
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Сензор за светла
 • Сензори за дожд
 • Темпомат
 • Тонирани стакла
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи.
Километри 166000 км
Гориво Дизел
Мотор 2.0 D4D
Година 2007
Менувач Рачен
kw/КС 93/127
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.