• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Volkswagen Caddy 2.0 TDI 4×4

Volkswagen Caddy Cargo
2016

 • 6 степенски менунвач
 • ABS
 • ESP
 • Алармен уред
 • Борд компјутер
 • Греење на ретровизори
 • Далечинско отклучување
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Клима
 • Паркинг сензори-назад
 • Паркинг сензори-напред
 • Радио систем
 • Светла за магла
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • ЦД плеер
 • Централна брава
Директен увоз од Франција. Спремно за регистрација со комплетно преведени документи.
Километри 211000 км
Гориво Дизел
Мотор 2.0 TDI
Година 2016
Менувач Рачен
kw/КС 90/122
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.