• Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154
 • Понеделник - Сабота / 8.00 - 17.00
 • ул. Академик Пенчо Давчев 52, 1400 Велес
 • +389 (0) 70 666 154

Volkswagen Golf VI 2.0 TDI

Volkswagen Golf VI
2009

 • 10 воздушни перници
 • ABS
 • ASR
 • Bluetooth
 • ESP
 • Алумински бандажи
 • Борд компјутер
 • Далечинско отклучување
 • Електрика на прозори-назад
 • Електрика на прозори-напред
 • Електрика на ретровизори
 • Климатроник
 • Мулти медиа со екран на допир
 • Навигациски уред
 • Светла за магла
 • Темпомат
 • Централна брава
Возилото е регистрирано до 03.03.2024 год. Сервисирано.
Километри 207000 км
Гориво Дизел
Мотор 2.0 TDI
Година 2009
Менувач Рачен
kw/КС 81/110
ОЛИ МОБИЛ ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ, ОПРЕМА НА ВОЗИЛОТО И ЦЕНА БЕЗ ПРЕТХОДНА НАЈАВА.